Türkoğlu: Tek Yetkili Benim - Metropol Fm

Türkoğlu: Tek Yetkili Benim

 Haber merkezimizi ziyaret eden Metropol FM’nin kurucusu/tek hissedar ve yetkilisi Yılmaz Türkoğlu, sürdürdükleri çalışmalar ve gelecek hedefleri hakkında bilgi verdi.

 Silivri dinleyicisinin kısa sürede Metropol FM’i sahiplenmesinden duyduğu mutluluğu paylaşan Türkoğlu, “Yeni şeyler her zaman zordur ve onlarla ilgili hedeflenenlerin başarılması zaman alır. Ne mutlu bize ki Silivri dinleyicisi, tarafımıza ilgi ve alakasını her geçen gün attırarak sürdürüyor. Hürhaber Gazetesi aracılığıyla Silivri halkına bir kez daha teşekkür etmek isterim. Bizlere inandıkları, takip erek, destek sundukları için minnettarım” dedi. 
“METROPOL FM’NİN TEK HİSSADAR VE YETKİLİSİ BENİM”
 
Kamuoyunda hakkında çıkartılan, radyonun siyasi ortakları olduğuna dair spekülasyonlara da cevap veren Yılmaz Türkoğlu, sicil gazete kayıtları ile birlikte Metropol FM’in tek hissedar ve yetkilisi olduğunu paylaşarak, yayıncılık anlayışlarının belli bir siyasi etiketle tanımlanmasının gerçekle uzaktan, yakından bir ilgisi olmadığını da ekledi. “Metropol FM’in tek hissedarı ve yetkilisi olduğuma dair resmi sicil gazetemizi sizlere sunuyorum. Ne siyasi ne de başka hiçbir ortağım yok. Dedikodu, yalan ve iftirayla da işimiz yok. Biz insanları eğlendiriyoruz, bilgilendiriyoruz. Siyaset odaklı bir yayıncılık anlayışımız da kişisel hedefim de bulunmamakta” diyen Türkoğlu, kısır çekişmelerden medet umanların her daim kaybetmeye mahkum olduğunu da vurguladı. 
 
“SİYASİ DEĞİL, YAYINCILIK HEDEFLERİMİZ VAR”
 
Radyo ve yayın kuruluşlarının her kesime eşit mesafede olma, doğru ve gerçek haber verme hassasiyetini tamamen benimsediklerini belirten Türkoğlu, “Metropol FM olarak siyasi değil yayıncılık hedeflerimiz var. Radyo ile ilgili alt yapı yatırımlarının ardından, yılbaşından sonra Silivri’ye yakışan bir televizyon yayını ile dinleyicilerden sonra izleyicilere de hitap etmek için çalıştıklarını ifade etti.
 
Bölgede tek radyo-kafe yayın programını İbrahim ve Tolga Orçin ile hayata geçirdiklerini aktaran Türkoğlu, Feraye Retro Metropol Radyo Kafe gibi sektörlerine yenilikler ve de atılımlar ile katkı sunmaya devam edeceklerini anlattı.

Yayın Akışı

Duyuru Panosu

Güncel Anket - Arşiv

Web Sitemizi Beğendiniz mi?

Etkinlik Takvimi

PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<<Ağustos/2018>>
Copyright © 2015 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme : For You Bilişim